Historie

Firma HYDROCOM, spol. s r. o. byla založena v roce 1993. Postupně se vypracovala mezi významné společnosti českého trhu v oblasti realizace hydraulických systému.

Sídlo

Sídlo společnosti se nachází v Brně. Výroba a sklad jsou výhodně umístěny na okraji města blízko dálničního křížení Praha, Brno, Ostrava, Bratislava, Vídeň (ve výrobně-obchodním areálu MATE). Podporu slovenským zákazníkům zajištuje kancelář v Dubnici nad Váhom.

Nabídka společnosti

    • projekce, konstrukce a výroba hydraulických agregátu a celých systému;

    • prodej jednotlivých prvku, který je podpořen bezplatným technickým poradenstvím, včetně nalezení alternativy (cena–užitná vlastnost) pro všechny prvky tak, aby bylo možné vybrat optimální řešení pro váš účel užití;

    • výroba olejových nádrží pro mobilní i stacionární aplikace s dlouholetou tradicí; servis;

    • opravy a modernizace hydraulických systému.

Oblast působení

Společnost navrhuje a vyrábí množství nejrůznějších hydraulických pohonů, kompletních systému pro všechna odvětví průmyslu. Zvláště pak pro obráběcí a tvářecí stroje, stavební a silniční stroje, zemědělskou a lesní techniku, komunální a užitková vozidla.

Provádíme rovněž návrhy na modernizace starších systémů. Využíváme nejen vlastních mnohaletých zkušeností, ale rozsáhlých zkušeností našich významných dodavatelů, ke kterým patří společnosti: Brevini Fluid Power (Aron, Samhydraulik), BUCHER HYDRAULICS, EATON (Vickers), EPE Italiana, MP FILTRI, SAMHYDRAULIK, VIVOIL a další. Dodáváme do mnoha renomovaných společností, ale také do středních a malých firem, živnostníky nevyjímaje. Naše prvky můžete rovněž zakoupit u několika regionálních prodejců.

Servis

Samozřejmostí je zajišťování záručního i mimozáručního servisu. Úspěšně se rozvíjí i nabídka pravidelných kontrol zařízení, kterými je podmíněno získání prodloužené záruky. Rovněž nabízíme uvádění do provozu a připojení hydraulických agregátů k zařízení zákazníka, což bývá často podceňováno.

Kvalita

Společnost klade velký důraz na kvalitu svých výrobků a prodávaných prvků. Kvalita dodávek je chápána jako reference pro další obchody a tudíž jistota vývoje společnosti. Systém řízení je pod kontrolou normy CSN EN ISO 9001 nepřetržitě od roku 2003.

Internet

Na webových stránkách společnosti naleznete všechny základní informace, včetně možnosti stažení katalogu, certifikátu, apod. Společnost prostřednictvím stránek průběžně informuje o novinkách v sortimentu. Pro jakýkoliv dotaz, případně i objednávku, můžete využít poptávkový formulář.Představení společnosti 2013